KİPTAŞ Esenyurt 5. Etap Konutları'nın kuraları bugün çekiliyor!

KİPTAŞ Esenyurt 5. Etap Konutları'nın kuraları bugün çekiliyor!

KİPTAŞ Esenyurt 5. Etap Konutları kapsamında yer alan dairelerin kuraları bugün çekiliyor. Proje kapsamında 75, 95 ve 126 metrekarelik konutların kuraları İkitelli Spor Kompleksi'nde çekilecek...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan Esenyurt 5. Etap Konutları kapsamında yer alan dairelerin kuraları bugün çekiliyor. Proje kapsamında yer alan konutlar 75 metrekare; 95 metrekare ve 125 metrekare olarak belirlendi. 

Esenyurt 5. Etap konutlarından 75 metrekareliklerin kuraları saat 09.30da; 126 metrekareliklerin kuraları saat 11.00da; 95 metrekareliklerin kuraları ise saat 13.30da çekilecek.

Söz konusu kuralar İkitelli Spor Kompleksinde çekilecek.

Kura ile ilgili detaylı bilgiler:

 Kura çekimi; Esenyurt 5. Etap Konutları75 metrekare, 95 metrekare ve 125 metrekarelik konutların hak sahipleri arasında yapılacaktır.

 Her bir daire için belirlenen şerefiye bedelleri, kura çekimi sırasında hak sahiplerine bildirilecektir.

 Kura çekimi Noter huzurunda yapılacaktır.

 Kura çekimine gelen hak sahibi mutlaka nüfus cüzdanı veya kimlik yerine geçecek belgeyi yanında bulunduracaktır. Vekaleten kura çekilecek ise bu konuyla ilgili noter tasdikli vekaletname ile kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 Kura çekimine iştirak etmeyenlerin kuraları Noter tarafından çekilecek ve sonuçlara itiraz edilemeyecektir. Hak sahipleri kendilerine çıkan dairelerin yerlerini KİPTAŞ Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğünden öğrenebileceklerdir.


İkitelli Spor Kompleksi nerede
Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Başakşehir / İSTANBUL