KİPTAŞ Yeşilce Aydos ve Lal Bahçe projeleri yolda! Yeni proje!

KİPTAŞ Yeşilce Aydos ve Lal Bahçe projeleri yolda! Yeni proje! KİPTAŞ Yeşilce Aydos ve Lal Bahçe projeleri yolda! Yeni proje!

Firma: KİPTAŞ

Yeni projelerde gaza basan KİPTAŞ, Pendik'te Yeşilce Aydos, Başakşehir'de de Lal Bahçe projesine hazırlanıyor. Lal Bahçe projesinde satışlar başlarken, Yeşilce Aydos projesi çok yakında satışa çıkacak..

Hafta sonu gezilecek 10 proje 5 site!

Geçtiğimiz günlerde Zeytinburnu Veliefendi Locamahal projesini duyuran ve ön talep toplamaya başlayan KİPTAŞ, şimdi de Pendik ve Başakşehir'de yeni projelere başlıyor. 


Yeni projelerde gaza basan KİPTAŞ, Pendik'te Yeşilce Aydos isimli projesi, Başakşehir'de ise Lal Başakşehir isimli projesi için ön talep toplamaya başladı1-) Yeşilce Aydos: Burada yaşam çok yeşilceKİPTAŞ Yeşilce Aydos projesinde ön talep toplanıyor. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı proje Pendik'te inşa edilecek. "Pendik'te yeni bir mahalle kuruluyor: Burada yaşam çok yeşilce..." sloganıyla tanıtılan proje 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleriyle tüm ailelerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlandı. Proje çok yakında satışa çıkacak.


Web: http://www.kiptas.istanbul/yesilce.aspx2-) Lal Bahçe'de lansman satışları başladıBaşakşehir'in merkezinde hayata geçirilen Lal Bahçe projesi, HYK Yapı ile  KİPTAŞ  işbirliğiyle inşa ediliyor. 3 bin 625 metrekare alana sahip olan projede bina yüksekliği 12 kat olarak tasarlandı. Tamamı 4 oda 1 salon dairelerden oluşan projede 36 adet daire bulunuyor.


2018 yılının Temmuz ayında teslim edilecek Lal Bahçe Başakşehir projesinde lansman satışları başladı. Çeşitli sosyal imkanların yer aldığı projenin yüzde 79'u açık alan olarak tasarlandı. KİPTAŞ Lal Bahçe projesi metroya 750 metre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 25 dakika, 3. havalimanına 40 dakika, Atatürk Havalimanı'na 12 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 19 dakika mesafede yer alıyor. Web: http://www.lalbahce.com/

Adres: Başakşehir Mahallesi 5. Etap Yeşilvadi Caddesi No:2 Başakşehir/İstanbul


Web: http://www.kiptas.istanbul/tr

Tel: +90 212 414 98 98KİPTAŞ'tan Pendik ve Silivri'ye yeni proje!Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com