KİPTAŞ'tan satılık 28 dükkan, 19 arsa, 3 lüks araç!

KİPTAŞ'tan satılık 28 dükkan, 19 arsa, 3 lüks araç! KİPTAŞ'tan satılık 28 dükkan, 19 arsa, 3 lüks araç!

KİPTAŞ portföyünde yer alan 8 dükkan, 19 arsa, 3 lüks aracı 24 Ekim 2019 Perşembe günü müzayede ile satışa çıkarıyor...KİPTAŞ, portföyünde bulunan değerli arsa, işyerleri ve lüks araçları halka açık gerçekleştireceği müzayede ile satışa çıkarıyor. KİPTAŞ, kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımcılara hitap eden portföyü şeffaf bir şekilde piyasaya sunuyor.

Yılın Son KDV İndirimini Kaçırmayın!

31 Aralık 2019’a kadar devam etmekte olan KDV indirimi fırsatıyla yüzde 8 KDV ödeyerek iş yeri sahibi olunabiliyor. 

Her Bütçeye Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

20 bin 162 TL'den başlayan fiyatlarla arsalara, 586 bin 785 TL'den başlayan fiyatlarla iş yerlerine, yüzde 30 peşin 24 ay vade veya yüzde 50 peşin 36 ay vade ödeme seçenekleriyle sahip olunabiliyor.

Kiralanmaya Hazır Bitmiş Dükkanlar

İstanbul’da yüksek standartlarda yaşam vadeden KİPTAŞ projelerinde siz de kiralanmaya hazır hemen teslim iş yerlerinden birinin sahibi olabilirsiniz. Müzayede de anahtar teslim yatırım değeri oldukça yüksek cadde üstü dükkanlar ve arsalar yeni alıcılarını bekliyor.

Dünyanın Her Yerinden Katılabileceğiniz Online Müzayede

24 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan müzayedeye ister doğrudan KİPTAŞ Genel Merkezi'nde, isterseniz de online olarak internet üzerinden dünyanın her yerinden katılabilirsiniz. KİPTAŞ’ın halka açık bu ilk müzayedesinisalona gelemeseniz bile evinizden, iş yerinizden, hatta yurt dışından takip edip teklif verebileceksiniz.

Web: http://www.kiptas.istanbul/tr