Kırcami imar planı ne zaman sonuçlanacak!

Kırcami imar planı ne zaman sonuçlanacak!Muratpaşa Müteahhitler Derneği, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İzzet Bayar'ı ağırladı. Dernek Başkanı Adnan Saraç, Kırcami imar planını sonuçlanmasını beklediklerini ifade etti.Muratpaşa Müteahhitler Derneği, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İzzet Bayar'ı ağırladı. 

Ziyarette, yaşanan ekonomik gelişmeler ile Antalya'daki imar ve inşaat sektöründe yaşanan sorunlara dikkat çekildi. Dernek Başkanı Adnan Saraç, Muratpaşa'da boş arazi bulmalarının zorluklarını anlatıp, Kırcami imar planını sonuçlanmasını beklediklerini söyledi. 


Muratpaşa Müteahhitler Derne ği' nin konuğu, Antalya Ticaret Odası Meclis Başkam İzzet Bay ar, AT S O Meclis Başkan Yardımcısı Nilay Akbaş Tarakçı, Meclis Divan Katibi Rıfat Çelik oldu. ülke ve kent ekonomisindeki gelişmeler ile inşaat sektörü değerlendirildi. Bayar, oda üyelerinden oluşan Muratpaşa Müteahhitler Derneği yönetimine pozitif ayrıcalık tanıyarak ilk olarak derneği ziyaret ettiğini söyledi. 

Antalya'daki ekonomik gelişmeleri de değerlendiren Bayar, " Bir işadamı olarak ticaretin içinde yaşanan sıkıntıları çok iyi biliyorum" dedi.


Akdeniz'de Yeni Yüzyıl