Kızılay'dan Karabük'te kat karşılığı ihalesi

Kızılay'dan Karabük'te kat karşılığı ihalesiTürkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü, Karabük'te kat karşılığı inşaat yaptırmak, Ankara'da ise bina, yıkım, söküm ve nakil işleri için ihaleye çıktı.


Genel Müdürlük Çankaya 3. bölge bucağı İçel Sokak numara 27'de bulunan ve tapunun 5 parselinde kayıtlı 377 metre kare arsa üzerindeki, kargir apartmanın yıkım, söküm ve nakliye işlerini yaptıracak.

Söz konusu yerde bulunan taşınmazın yıkımı, patlayıcı madde kullanılmadan gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi Ankara'da Kızılay Genel Müdürlüğü Yapı ve Teknik Hizmetler Servisinden bedeli mukabili temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise 7 Kasım 2007 tarihinde saat 12.00'ye kadar Kızılay Genel Müdürlüğü Haberleşme ve Arşiv Servisine verilecek.

-KARABÜK'TE KAT KARŞILIĞI İNŞAATI-

Öte yandan Türkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü Karabük'ün Safranbolu ilçesi Emek Mahallesin kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Safranbolu ilçesi Emek Mahallesi Binlik-Elfirek mevki 2 parselde kayıtlı ve mülkiyeti Kızılay Derneği Genel Müdürlüğüne ait 498 metke kare yüzölçümlü taşınmaz üzerinde kat karşılığı inşaat işi gerçekleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyenler söz konusu işe ait şartnameyi Kızılay Safranbolu Şube Başkanlığından inceleyebilecekleri gibi aynı yerden bedeli karşılığı satın alabilecekler.

Teklif mektupları ise 23 Kasım 2007 tarihinde saat 12.00'ye kadar Kızılay Safranbolu Şube Başkanlığına verilecek.