kızılay karabük ihale

kızılay karabük ihale

Türkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü, Karabük'te kat karşılığı inşaat yaptırmak, Ankara'da ise bina, yıkım, söküm ve nakil işleri için ihaleye çıktı.

Karabük OSB'de 35 milyon TL'ye altyapı yapım işi ihalesi!

Karabük Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı'nca Karabük OSB'de altyapı yapım işi 35 milyon 73 bin 761 TL'ye kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek.

Karabük'te 16.6 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Karabük Belediye Başkanlığı, Bayır Mahallesi'nde 16 milyon 594 bin 442 TL bedelle  kat karşılığı inşaat işi ihale edecek. İhale 26 Ekim 2020 tarihinde yapılacak.

Türk Kızılay'dan Erzurum'da kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Türk Kızılay Genel Müdürlüğü, Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Muratpaşa Mahallesi, 223 ada, 100 nolu parselde inşaat yapım işi ihale edecek.

Türk Kızılay'dan Adıyaman'da kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Türk Kızılay Genel Müdürlüğü, Adıyaman İli, Merkez İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, 1201 ada, 35 nolu parselde inşaat yapım işi ihale edecek.

Türk Kızılay'dan İstanbul'da inşaat ihalesi!

Türk Kızılay Genel Müdürlüğü, İstanbul İli, Sümer Günay Kaynarca Kan Bağış Merkezi Ve Sümer Günay Kartal Kan Alma Birimi binasında tadilat ve onarım işi ihale edecek.

Türk Kızılay'dan Adıyaman'da kat karşılığı inşaat ihalesi!

Türk Kızılay Genel Müdürlüğü Adıyaman'da kat karşılığı inşaat ihalesi yapıyor. Firmaların ihale zarflarını en geç 04.09.2020 günü saat 11:00’a kadar Türk Kızılay Adıyaman Şube Başkanlığına göndermiş olmaları gerekiyor.

Karabük'te 22.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Karabük Belediyesi, Bayır Mahallesi'nde yer alan 2 arsa ihale ile satılıyor. İhale 31 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Karabük'te 34 milyon TL'ye satılık 60 işyeri!

Karabük Belediye Başkanlığı tarafından 100.Yıl Mahallesi Prof. Dr. Burhanettin Uysal Caddesi'nde yer alan AVM inşaatındaki 60 işyeri ihale ile satılıyor..

Karabük Bulak Köyü'nde 4.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Karabük Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Karabük Merkez'de Bulak Köyü'ndeki arsasını satıyor. Arsa için ihale, 12 Temmuz'da gerçekleşecek..

Karabük İncekaya Kanyonu'na yapılan cam teras ihale edildi!

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 3 yıl önce 80 metre derinliğindeki İncekaya Kanyonu üzerine yapılan 11 metre uzunluğundaki cam terasın ihalesi gerçekleştirildi.

İncekaya Kanyonu'ndaki Cam Teras ihale edildi!

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, İncekaya Kanyonu üzerine yapılan 11 metre uzunluğundaki cam teras aylık 47 bin liraya ihale edildi. Cam Teras ihalesine 15 firma teklif verdi.

Karabük'te icradan 2.5 milyon TL'ye satılık besihane!

Karabük İli Meşeler mevkiinde bulunan süt besihanesi Karabük 2.İcra Dairesi tarafından 26 Ağusto 2015 günü saat 10:30 ile 10:35 arası satışa açık artırma usulüyle ihale edilecektir.

Sultanbeyli Kızılay Kompleksi'nin ihalesi 7 Ocak'ta!

İstanbul Sultanbeyli'deki Kızılay Kompleksi Binasının mekanik ve elektrik projelerinin hazırlatılarak yapı ruhsatı alınması, kaba inşaatı, dış cephesi ve çatısı anahtar teslim götürü bedeli ile 7 Ocak 2015 tarihinde ihale edilecek...

kızılay karabük ihale

kızılay karabük ihale kızılay karabük ihale

Genel Müdürlük Çankaya 3. bölge bucağı İçel Sokak numara 27'de bulunan ve tapunun 5 parselinde kayıtlı 377 metre kare arsa üzerindeki, kargir apartmanın yıkım, söküm ve nakliye işlerini yaptıracak.

Söz konusu yerde bulunan taşınmazın yıkımı, patlayıcı madde kullanılmadan gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi Ankara'da Kızılay Genel Müdürlüğü Yapı ve Teknik Hizmetler Servisinden bedeli mukabili temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise 7 Kasım 2007 tarihinde saat 12.00'ye kadar Kızılay Genel Müdürlüğü Haberleşme ve Arşiv Servisine verilecek.

-KARABÜK'TE KAT KARŞILIĞI İNŞAATI-

Öte yandan Türkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü Karabük'ün Safranbolu ilçesi Emek Mahallesin kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Safranbolu ilçesi Emek Mahallesi Binlik-Elfirek mevki 2 parselde kayıtlı ve mülkiyeti Kızılay Derneği Genel Müdürlüğüne ait 498 metke...