Kocaeli Ayışığı Evleri 'nde fiyatlar 62 bin liradan başlıyor!

Kocaeli Ayışığı Evleri 'nde fiyatlar 62 bin liradan başlıyor! Kocaeli Ayışığı Evleri 'nde fiyatlar 62 bin liradan başlıyor!

Firma: Kent Konut

Proje: Kocaeli Ayışığı Evleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut tarafından hayata geçirilen Ayışığı Evleri projesinde daireler 62 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor...
Ayışığı Evleri projesi Kent Konut'un girişimi ile Kocaeli'nde hayata geçiriliyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks tipi dairelerin yer aldığı Kocaeli Ayışığı Evleri'nde satış süreci başlamış durumda.
2 blok olarak tasarlanan  Kocaeli Ayışığı Evleri  'nde toplamda 72 adet konut bulunuyor. Ayışığı Evleri Kocaeli'nin daire fiyatları 62 bin TL ile 281 bin TL arasında değişim gösteriyor. Tamamı peşin alım yapıldığında fiyata yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.
Dairelerin ödemelerinde banka kredisinin kullanılabildiği Kocaeli Ayışığı Konutları'nda tutarın yüzde 25'i peşinat bedeli olarak ödeniyor ve kalan miktar için 120 aylık banka kredisi kapsamında taksitlendirme uygulanıyor. Kocaeli Ayışığı Evleri 'nde sunulan olanaklar arasında çocuk oyun grubu, açık ve kapalı otopark, yeşil alanlar, çardak ve oturma grupları yer alıyor. 
Web adresi: http://www.kentkonut.com.tr/

Telefon: 262 - 331 07 03

Gülay Odabaşı/Emlakkulisi.com


projeye sor