03 / 12 / 2023

Konsept İstanbul`da 77 bin YTL`ye lüks stüdyo daire

Konsept İstanbul`da 77 bin YTL`ye lüks stüdyo daire

Konut sektörünün iddialı şirketlerinden Dumankaya'nın, dikey büyüyen İstanbul'a yatay bir alternatif olarak sunduğu Konsept İstanbul projesinde ikinci etap satışa sunuldu. Projede konut fiyatları 77 bin YTL'den başlıyor.İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Kurtköy'de, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2 dakika uzaklıkta bulunan Konsept İstanbul'un ilk etabı çok büyük ilgi görmüş, dairelerin yüzde 90'ı kısa sürede satılmıştı.

Toplam 800 daireden oluşacak bu özel projenin 2. etabında daire satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Az katlı binalarla doğaya daha yakın olmayı amaçlayan Konsept İstanbul, ayrıca bloklar arasına ya da çatı teraslara yerleştirilen botanik ve zen bahçeleriyle büyük ilgi çekiyor.

6 FARKLI TİPTE 288 DAİRE

39 m2 stüdyodan 153 m2 3+1'e kadar 6 farklı tipte 288 dairenin bulunduğu bu etap, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na bakan bir tepenin üstüne bulunuyor. Açık-kapalı otoparklar ve kullanışlı daire planlarıyla rahat bir yaşam sunan Konsept İstanbul'un ikinci etabı sosyal donatı alanları açısından da oldukça zengin. 23.600 metrekare alana sahip bu etap yüzme havuzu, kafeterya ve vitamin bar; çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanı, göletler ve seyir terasları, ahşap güneşlenme terası, yürüyüş ve koşu parkurları, 24 saat güvenlik gibi avantajlar sunuyor. Fitness center, kapalı yüzme havuzu, kreş ve süpermarket gibi sosyal imkanları da bu yenilikçi projeyi farklı kılan diğer tesisler.

3 BANKADAN KREDİ İMKANI

Dumankaya'nın 'kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak' misyonunun güzel bir örneği olan Konsept İstanbul'da Garanti Bankası, TEB ve Bank Asya'dan konut kredisi almak mümkün.

Projede yer alan 39 metrekare alanlı daireler 77 bin YTL'den satılıyor. Bankalarla yapılan özel anlaşma çerçevesinde aylık faiz oranı 1.05'ten başlıyor.

Satış Ofisi Tel: 0216 482 10 70

Geri Dön