Çukurova Balkon

Konya Cihanbeyli'de mahalle konakları inşa ediliyor!

Konya Cihanbeyli'de mahalle konakları inşa ediliyor! Konya Cihanbeyli'de mahalle konakları inşa ediliyor!

Beş Mahalle Konağı ’nın yapımının büyük ölçüde tamamlandığını belirten Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, “Kırkışla, Ağabeyli, Hodoğlu, Beyliova ve Böğrüdelik mahallelerimize kazandırdığımız konaklarımızın inşaatları tamamlandı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Cihanbeyli ilçesine mahalle konakları kazandırılıyor.

Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan konaklarımız ile mahalle sakinlerimizin, vakit geçirebileceği, sohbetler edebileceği mekanlara sahip olacaklar. Cihanbeyli ’ye yaptıkları bu çalışmalardan ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek beyefendiye şahsım ve ilçem adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.Çumra Postası

Bu haber Konya Postası'nda şöyle yer aldı:Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Çumra ilçesine yapılan mahalle konaklarında çalışmalar sürüyor


Konuyla ilgili açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, “Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek mahallelere ihtiyaca göre mahalle konakları yapılacağı sözünü vermişti.


Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek daha önceki hizmetlerinde olduğu gibi bu sözünü de Çumra’da yerine getirdi.


Çumra’da ilk etapta 5 mahallemiz için ihalesi yapılan konaklardan Ürünlü, Taşağıl, Çukurkavak mahallelerimizde konaklarının yapımına başlandı. İhtiyaca göre yapımı devam eden mahalle konakları içerisinde doktor odası, muhtar odası ve mahalle halkının ortak kullanımında olan bir salon bulunmaktadır” dedi.Başkan Oğuz, Büyükşehir Yasasıyla birlikte Çumra Belediyesi himayesinden Büyükşehir Belediyesi himayesine geçerek ilçeye hizmet veren itfaiye, KOSKİ, ulaşım, mezarlıklar gibi birimlerin hizmetlerinde en ufak bir aksama olmazken Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Çumra’ya yatırımlar noktasında da çalışmalar aralıksız devam ettiğini söyledi. Başkan Oğuz, Çumra’ya hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür etti.


Konya Postası