04 / 07 / 2022

Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi’ne spor salonu müjdesi!

Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi’ne spor salonu müjdesi!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi’ne spor salonu inşa ediyor. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin daha güzel şartlarda spor eğitimi almaları için okullara spor salonları hayata geçiriyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, nugüne kadar pek çok okula inşa edilen okul tipi spor salonları öğrencilere modern ve sağlıklı bir ortamda spor yapma imkânı sağlıyor. Okul tipi spor salonları pek çok sportif aktiviteyi bir arada sunabilmeleri yönüyle öğrencilere farklı dallarda spor yapma şansı da sundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu salonlardan birini Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi için yapacak.

6 FİRMA TEKLİF SUNDU


Salonun yapımı için ilk adımı atan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, salonun yapacak yüklenici firmayı belirlemek için ihale düzenledi. İhale salonunda yapılan oturuma 6 firma teklif verdi. En düşük teklifi 3 milyon 48 bin lira ile Yazar Bilişim İnşaat verirken en yüksek teklif 3 milyon 538 bin lira ile Modern Yapı’dan geldi. Komisyon değerlendirmesinden sonra işi alacak olan yüklenici firma projeyi 350 gün içinde tamamlayacak.

Firmalar ve teklifler
Yazar Bilişim İnş. 3 milyon 48 bin TL
AtlasBK İnş. 3 milyon 199 bin TL
Nurullah Kurul 3 milyon 232 bin TL
NRSE İnş. 3 milyon 322 bin TL
Masyapı İnş. 3 milyon 489 bin TL
Modern Yapı 3 milyon 538 bin TL