03 / 07 / 2022

Kredi çekmeden önce mutlaka okuyun! Resmi Gazete'de yayımlandı

Kredi çekmeden önce mutlaka okuyun! Resmi Gazete'de yayımlandı

BBDK’dan yeni düzenleme geldi. Kredi çekeceklere dikkat. Kredilerde donuk sınıflandırması ile ilgili değişiklik Resmi Gazete’de yayımlandı. İşte detaylar…Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BBDK) çekilen kredilerin sınıflandırılması üzerine yapılan değişiklikleri Resmi Gazete’de yayımladı.
Bu değişikliklere göre; yapılan bir borcun temerrüdü sebebiyle donuk alınacak sınıfa ilave edilmesi ile ilgili eşik; 2500 TL’ye yükseldi.
Kredi çekmeden önce mutlaka okuyun! Resmi Gazete de yayımlandıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.