28 / 09 / 2022

Kripto paralarda sert dalga! Bitcoin neden düşüyor?

Kripto paralarda sert dalga! Bitcoin neden düşüyor?

Kripto paralar, haftanın başından itibaren düşüşe geçti. Dip seviyelere kadar gerileyen kripto paralarda sert dalga yaşanıyor. Peki bitcoin nedne düşüyor? Bitcoin neden düştü? Bitcoin ne kadar oldu? İşte merak edilenler....Son zamanlarda sürekli düşüşüyle gündeme gelen kripto paralar arasında yer alan Bitcoin 6 ayın en düşük seviyesine geldi.

Bugün sabah saatlerinde Bitcoin'deki düşüş ise yüzde 5.9 oldu. BTC'nin fiyatı 21 bin 701 dolar seviyesine indi.  Peki bitcoin nedne düşüyor? Bitcoin neden düştü? Bitcoin ne kadar oldu? İşte merak edilenler....

Kripto para birimleri son zamanlarda tekrar aşağı yönlü bir seyir izliyor. Son zamanlarda sık sık düşüşüyle gündeme gelen kripto para birimleri arasında yer alan Bitcoin 6 ayın en düşük seviyesine kadar düştü.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön