Küçükçekmece Sone İstanbul teslimleri ne zaman?

Küçükçekmece Sone İstanbul teslimleri ne zaman?


Firma: Cathay İnşaat

Proje: Sone İstanbul


Küçükçekmece Sone İstanbul teslimleri ne zaman?1.067 konut, otel ve dükkanların olacağı Sone İstanbul projesinde metrekare birim fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor...35 bin 265 metrekare alanda inşa ediliyor olan  Sone İstanbul  projesi Cathay Group imzasını taşıyor. Sone İstanbul projesi Küçükçekmece Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor.


Eski Elektrikçiler Sitesi arsasına yapılacak olan Sone İstanbul projesinde konut, otel ve dükkanlar olacak. Sone İstanbul projesinde 1.067 adet daire yer alıyor.


Sone İstanbul Küçükçekmece'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor. Dairelerin alanları 50 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor.Küçükçekmece Sone İstanbul teslimleri ne zaman?


Sone İstanbul projesinde daireler Aralık 2017 yılında sahiplerine teslim ediliyor. Küçükçekmece Sone İstanbul'da metrekare birim fiyatı 5 bin 500 TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Projede fiyatlar 310 bin TL'den başlıyor.


Kasım ayı içerisinde inşaatı başlayacak olan Sone İstanbul projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, otopark, yürüyüş parkuru gibi olanaklar yer alıyor.Tel: 0212 2445454

Web: http://cathay.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor