19 / 08 / 2022

Küçükçekmece'de ulaşım, alt yapı ve üst yapı sorunları ele alındı!

Küçükçekmece'de ulaşım, alt yapı ve üst yapı sorunları ele alındı!

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Atatürk Mahallesi heyeti ile bir araya geldi. Toplantıda, Atatürk Mahallesi’ndeki ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunları da konuşularak, yapılacak projeler anlatıldı...
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, "Mahalle İstişare Heyeti”  toplantıları kapsamında Atatürk Mahallesi heyeti ile Belediye Başkanlığı çok amaçlı salonda bir araya geldi. 

Başkan Karadeniz, Atatürk Mahallesi’nde ikamet eden kanaat önderleriyle buluştuğu toplantıda talep, öneri ve sorunları dinleyerek, sorularını cevapladı.


“ÇÖZÜM ARAYIŞLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Küçükçekmece’de her mahallenin her sorununu çok önemsediklerini ve bu sebeple mahalle istişare toplantıları düzenlediklerini belirten Başkan Temel Karadeniz, “ İş olsun diye toplantı yapmıyoruz. Vatandaşlarımız bize verdiği yetki kapsamında, çözüm arayışlarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerdeki her sorun bizim için önemli ancak Küçükçekmece’yi de bir bütün olarak algılayarak, çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyerek mahallenin sorunlarını değerlendirdi.

Toplantıda, Atatürk Mahallesi’ndeki ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunları da konuşularak, yapılacak projeler anlatıldı. Toplantıya katılan Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Güven Aydın da bölgedeki imar durumlarıyla ilgili katılımcıların sorularını yanıtladı.Küçükçekmece Belediyesi