07 / 08 / 2022

Kuşadası Limanı, Disney Magic'e ev sahipliği yaptı!

Kuşadası Limanı, Disney Magic'e ev sahipliği yaptı!

2 bin 600 yolcu kapasiteli gemi, büyük bölümü çocuk ve gençlerden oluşan yolcularının yanı sıra, Mickey ve Minnie Mouse, Donald Duck, Goofy gibi Disney kahramanlarıyla bu yıl yine Ege Ports Kuşadası Limanı'na yanaştı.
Türkiye'yi ilk defa 2013 yazında ziyaret eden 2 bin 600 yolcu kapasiteli gemi, büyük bölümü çocuk ve gençlerden oluşan yolcularının yanı sıra, Mickey ve Minnie Mouse, Donald Duck, Goofy gibi Disney kahramanlarıyla bu yıl yine Ege Ports Kuşadası Limanı'na yanaştı.  


Disney Magic Yolcu Gemisi Türkiye Tur Acentesi Ali Kuluyever, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2 bin 600 yolcu için özel gezi turları ve animasyon gösterileri hazırladıklarını söyledi.  


Düzenledikleri tur programlarıyla yolcuların Türkiye'den memnuniyetle ayrılmasını hedeflediklerini dile getiren Kuluyever,   


"Ege Ports Kuşadası Limanı'na 2013 yılında 2 sefer düzenleyen Disney Magic Gemisi, 2014 yılında sefer sayısını 4'e çıkardı. Gemi yönetimi ve yolcularının memnun ayrılması için yoğun çaba harcadık. Misafirler için planlanan kara gezileri ve aktiviteleri ile çocuklu ailelere rahat ve unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefledik. Efes ve Meryemana başta olmak üzere çevredeki ören yerlerine düzenlenen turların dışında çocuklar ve gençler için 20 ayrı özel tur programı daha ekledik" dedi. 


Gemiden inerek kendileri için hazırlanan programlara eşlik eden yolcular, Disney kahramanlarının kostümlerini giymiş animatörlerce karşılandı.  


İçerisinde bar, oyun salonların, çocuk ve gece kulübü bulunan 294 metre uzunluğundaki Disney Magic Gemisi, 13 gün süren Akdeniz turunda Kuşadası'nın yanı sıra, Fransa, İtalya ve Yunanistan'da çeşitli limanları ziyaret ediyor. 


Gemide çocukları Disney kahramanları eğlendiriyor.   
Dünya