20 / 08 / 2022

Kütahya Ömerbey TOKİ'de inşaat başlıyor!

Kütahya Ömerbey TOKİ'de inşaat başlıyor!

Kütahya Tavşanlı Ömerbey Mahallesi’ne yapılması planlanan 981 konut için inşaat çalışmalarına başlanıyor.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 500 ve 481 adet olmak üzere 2 kalemde ihaleye çıkmış ve her iki ihaleyi de İntek Konut A.Ş. firması kazanmıştı.

Tavşanlı Belediyesi'nde yer alan habere göre; İntek Konut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Raif Çiçek, Yönetim Kurulu Üyesi Barış Çiçek ve firma yetkilileri Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyarette bulundu.

Raif Çiçek inşaatların kısa sürede başlayacağını ifade ederek, ön çalışmalarla ilgili Başkan Güler’e bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler ziyaretten duyduğu memnuniyet nedeniyle şu açıklamalarda bulundu: “Uzun süredir takipçisi olduğumuz 981 konut için nihayet inşaat sürecine giriliyor. Bugün yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldık. İntek Konut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Raif Çiçek inşaat öncesi yapılan ön çalışmalar ile ilgili bize bilgiler aktardı. Kısa süre içerisinde inşaat çalışmalarına başlayacaklarını ifade ettiler. Çalışmaların ve inşaat sürecinin daha hızlı ilerlemesi için üzerimize düşen görev ve sorumluluk varsa, bunu yapmaya da hazır olduğumuzu kendilerine ifade ettik.”