Kuyumcukent Gayrimenkul'ün genel kurul toplantısına virüs engeli!

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün genel kurul toplantısına virüs engeli!

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün ertelenen Genel Kurul toplantısı Covid-19 tedbirleri kapsamında, İstanbul'un Yüksek Riskli kategoriden çok yüksek riskli kategoriye çıkması nedeniyle iptal edildi. 


Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) ertelenen genel kurul toplantısının gerçekleşememesi hakkında açıklama yaptı. 

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün ertelenen Genel Kurul toplantına ait ilanın Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yapılmadığı, ilanı yapılmayan Genel Kurul toplantılarında tüm hissedarların asaleten veya temsilen hazır bulunması gerektiği, Bakanlık Temsilcisi tarafından yazılan tutanakta belirtilerek, usulen Genel Kurul toplantısının yapılamayacağına karar verildi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında, İstanbul'un Yüksek Riskli kategoriden çok yüksek riskli kategoriye çıkması ve mevcut vaka sayıları da gözetilerek Olağan Genel Kurul toplantısı ileri ki bir tarihte gerçekleştirilecek.

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün KAP açıklaması:
Ertelenen Genel Kurul toplantına ait ilanın Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yapılmadığı, ilanı yapılmayan Genel Kurul toplantılarında tüm hissedarların asaleten veya temsilen hazır bulunması gerektiği, Bakanlık Temsilcisi tarafından yazılan tutanakta belirtilerek, usulen Genel Kurul toplantısının yapılamayacağına karar verilmiştir. Covid-19 tedbirleri kapsamında, İstanbul'un Yüksek Riskli kategoriden Çok Yüksek Riskli kategoriye çıkması ve mevcut vaka sayıları da gözetilerek Olağan Genel Kurul toplantısı ileri ki bir tarihte gerçekleştirilecek olup, duyurusu bilahare yapılacaktır. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla...