Larus Loft Göktürk ne zaman teslim?

Larus Loft Göktürk ne zaman teslim? Larus Loft Göktürk ne zaman teslim?

Firma: Vizyon İstanbul İnşaat

Proje: Larus Loft

Larus Loft Göktürk ne zaman teslim? sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Larus Loft Göktürk projesinde metrekare birim fiyatı 2 bin 700 dolardan başlangıç gösteriliyor...
Vizyon İstanbul İnşaat ile Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı tarafından inşa ediliyor olan Larus Loft projesi İstanbul Göktürk'te hayata geçiriliyor.

 

Larus Loft Göktürk ne zaman teslim sorusundan önce proje detaylarına yer verelim. Larus Loft Göktürk projesinde 1+1, 2+1, 3+1, dubleks ve 4+1 dubleks daire tipleri bulunuyor.


119 adet konuttan meydana gelen Larus Loft Göktürk projesinde metrekare birim fiyatı 2 bin 700 dolar ile 3 bin 200 dolar arasında değişiyor.Larus Loft Göktürk ne zaman teslim?


Larus Loft Göktürk ne zaman teslim sorusuna 24 ay sonra cevabı veriliyor. Larus Loft Göktürk projesinde 24 ay vade farksız ödeme olanağı sunuluyor.


Peşin ve banka kredili ödemelere yüzde 7 indirimin yapıldığı Larus Loft Göktürk projesinde Akbank'tan 0,95 faiz oranıyla 60 ay taksitlendirme yapılıyor.


Larus Loft Göktürk projesinde dairelerin alanları 65 metrekare ile 185 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Larus Loft projesi İstinyepark'a 15, Karaburun'a 30, Kanyon'a 18, Taksim'e 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.Larus Loft nerede?

Larus Loft adres : İstanbul Caddesi, İkinci Kayın sokak. No:02 Göktürk / İstanbulTel: 444 16 60

Web: www.larusloft.com


projeye sor