Lavinya Marmara fiyatları!

Lavinya Marmara fiyatları! Lavinya Marmara fiyatları!

Firma: Kullar İnşaat&İLF İnşaat

Proje: Lavinya Marmara

Kullar İnşaat, Has Otomotiv ve Faik Yılmaz Gayrimenkul ortak projesi olarak hayata geçirilen Lavinya Marmara fiyatları 398 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede yer alan dairelerin satış süreci başladı...İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde hayata geçirilen  Lavinya Marmara  fiyatları dairenin tipi ve konumuna göre değişiklik gösteriyor. 


Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Lavinya Marmara Büyükçekmece projesi, Kullar İnşaat, Has Otomotiv ve Faik Yılmaz Gayrimenkul ortaklığıyla yükseliyor. 


İçerisinde toplam  115 adet konut ve 17 adet dükkan yer alan Lavinya Marmara fiyatları öncesinde projenin diğer bilgilerinden bahsedelim. Projede satış süreci başladı. 


Sosyal alanları arasında; çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kamelyalar, otoparkın yer aldığı Marmara Lavinya projesinde yer alan daireler; 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Dairelerin satışlarında yüzde 1 KDV uygulanan Lavinya Marmara fiyatları 398 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin 2016 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Lavinya Marmara telefon: 0212 864 41 61-0212 864 38 61 

Web: http://lavinyamarmara.com/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor