Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan projeleri Şubat'ta satışta!

Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan projeleri Şubat'ta satışta! Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan projeleri Şubat'ta satışta!

Markalı konut sektörüne giriş yapan Luxera Gayrimenkul, hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çekiyor. Luxera Gayrimenkul avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor.Markalı konut sektörüne giriş yapan Luxera Gayrimenkul, hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çekiyor.


Luxera Gayrimenkul yeni yıla 2 proje ile birlikte giriyor.  Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan... 


Avantajlı fiyatlarla daire sahibi olunan projelerde daire sahiplerine , sağlıklı bir yaşam için fitness, Türk hamamı, sauna ve yürüyüş parkurunun yanı sıra çocuk oyun odaları, çocuk parkı ve hobi odalarıyla eğlenceli bir dünya sunuluyor. 


İşte proje detayları;


Luxera Residence'ta son daire kampanyası!2 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan Luxera Residence projesi 68 daire ile 5 ticari üniteden meydana geliyor. 


Luxera Residence Evleri'nde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilirken, daire büyüklükleri 115 ile 213 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Luxera Residence konut fiyatları 490 bin TL’den başlayarak artıyor. Projede son dairelere özel yüzde 50 peşinata 9 aya kadar vade imkanı sunuluyor.


Mahmutbey, Maslak Caddesinde konumlandırılan Luxera Residence projesinde anahtar teslimlerin Mayıs 2017’de yapılması planlanıyor. 


Proje TEM Otoyolu, Basın Ekspres yolu, E-5 Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na yakın bir noktada inşa ediliyor. 


Luxera Yenibosna lansman fiyatlarıyla satışta!
Luxera Yenibosna Evleri Bahçelievler - Yenibosna’da ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. 


Basın Ekspres yolunun yanı başında  yükselen Luxera Yenibosna Evleri'nde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer verilirken, daire büyüklükleri  65 ila 95 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Lansmana öze fırsatlar sunulan Luxera Yenibosna projesinde 1+1 daire fiyatları 465 bin TL’den başlıyor. 


100 konut ve 4 bin metrekare ticari alandan meydana gelen Luxera Yenibosna projesi E5 Otoyoluna 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika mesafede bulunuyor. 


Luxera Meydan Evleri 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta!
Luxera Meydan projesi 230 konut, 50  ticari üniteden meydana geliyor.  Luxera Meydan Evleri'nde 1+1'den 3+1' kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Projede konut genişlikleri 65 metrekare ile 170 metrekare arasında dizayn ediliyor. 


Anahtar teslimlerin Aralık 2018’de yapılacağı Luxera Meydan fiyatları 390 bin TL’den başlayarak değişiyor. 


Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı'na yakın mesafe konumlandırılan Luxera Meydan projesi TEM Otoyolu ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başındaki, E5 Otoyoluna 6, Atatürk Havalimanı ise sadece 7 dakika uzaklıkta inşa edilecek. Projede inşa çalışmaları Şubat 2017’de başlayacak. 


Web: http://www.luxeraresidence.com/


Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com