Makyol Yaşam’dan “Paranız Mevduatta Kazanırken Daire Sahibi Yapan” Fırsat!

Makyol Yaşam’dan “Paranız Mevduatta Kazanırken Daire Sahibi Yapan” Fırsat! Makyol Yaşam’dan “Paranız Mevduatta Kazanırken Daire Sahibi Yapan” Fırsat!

Firma: Makyol İnşaat

Proje: Makyol Yaşam

İstanbul Beylikdüzü’nde teslimleri yapılan Makyol Yaşam’daki son 60 daire için “yüzde 20 peşinat ve yüzde 0 faizle 36 ay vade” imkanıyla hemen ev sahibi olma fırsatı sunuyor.Makyol Gayrimenkul tarafından Beylikdüzü’nde teslimleri yapılan Makyol Yaşam’daki son 60 daire için “yüzde 20 peşinat ve yüzde 0 faizle 36 ay vade” imkanıyla hemen ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Makyol Yaşam’da sunulan fırsat ile hemen yeni evlerine taşınırken birikimlerini mevduatta değerlendirerek ev sahibi olunuyor.

Proje, Makyol Gayrimenkul imzası ile Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. Toplam 464 daireden oluşan ve yüzde 95 doluluk oranına ulaşan Makyol Yaşam’da “paranız mevduatta kazanırken, siz kışa yeni evinizde girin” sloganıyla “yüzde 0 faiz avantajı, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade” imkanıyla hemen ev sahibi olunabiliyor.

Makyol Yaşam’dan ev sahibi olanlar, 36 aylık vadeyi dilerlerse birikimlerini mevduat faizinde değerlendirerek elde ettikleri gelirle, dilerlerse de merkezi konumun sunduğu yüksek prim avantajı ve hemen kiraya verme imkanıyla ödeyebiliyorlar. 

Kemal Şahismailoğlu: “Makyol Yaşam’dan Ev Almanın Tam Zamanı”

Kampanyayı değerlendiren Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, 50 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında farklı alanlarda tamamladığı birçok nitelikli projeyle Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Taahhüt Şirketi arasında gösterilen bir firma olarak, bu çerçevede elde ettikleri deneyimi, sahip oldukları finansal güçle birleştirerek projelerine yansıttıklarının altını çizerek; “50 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi sayesinde inşasını tamamlayarak sahiplerine teslim ettiğimiz Makyol Yaşam, konumu ve sosyal olanakları ile sağladığı yüksek prim sayesinde hepimizin yakından tanıdığı markalar tarafından da tercih edilmeye başladı. Yeni bir çekim merkezi olan Makyol Yaşam’ın kamuya açık  Makyol Yaşam  Parkı’nı da geçtiğimiz aylarda açarak bölgeye ve projeye inancı olan herkese verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olduk. Yüzde 95 doluluk oranına sahip Makyol Yaşam’ın sunduğu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olmak isteyenler için çok cazip ve uygun ödeme planları ile ev sahibi yapıyoruz.” diye konuştu.

Beylikdüzü’nün Merkezi’nde Konforlu Bir Yaşam

Proje, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi’nin tam karşısında, E5 karayolu, Metrobüs, Marmara Park AVM ve yakında hayata geçecek Beylikdüzü Metro Durağı’na 5 dakika, 5M Migros AVM’ye ise birkaç adım yürüme mesafesinde konumu ile konforlu bir yaşam sunuyor.

Makyol Yaşam, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire seçenekleri sunulan Makyol Yaşam, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki konumuyla ihtiyaç duyulan tüm sosyal imkanları sağlıyor.

Beylikdüzü’nün Yeni Buluşma Noktası

Yaşamın başlamasıyla alışveriş meydanında Starbucks’tan File’ye, Komşu Fırın’dan Twin Coffee’ye, A Plus Döner & Fast Food’dan Sardunya Lezzet Dünyası’na ve Kahve Şahane gibi birçok önde gelen markanın yer aldığı Makyol Yaşam, Beylikdüzü’nün yeni buluşma noktası olduç Özellikle ailelerin tercih ettiği Makyol Yaşam’ın ticari üniteleri projede yaşayan popülasyon ve bölge nüfusu ile önemli markaların hizmet verdiği yeni bir buluşma noktası haline geldi.


Web: http://www.makyolyasam.com.tr
 


projeye sor