Manhattan Nef New York ne zaman başlayacak?

Manhattan Nef New York ne zaman başlayacak? Manhattan Nef New York ne zaman başlayacak?

Firma: Timur Gayrimenkul

Manhattan Nef New York projesi 60 kattan oluşuyor. Fiyatları ve ödeme planı henüz netleşmeyen proje Amerika’da parka yakın ve çeşitli sosyal imkânlar sunuyor. Peki Manhattan Nef New York ne zaman başlayacak?Manhattan Nef New York projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve penthouse yani çatı katı dairelerin yer alması planlanıyor. Proje 210 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor.


Manhattan Nef New York projesi Nef Gayrimenkul imzası ile Amerika New York Manhattan'da inşa edilecek. Proje yüksek katlı otel ve konutlardan meydana geliyor. Nef İnşaat New York projesinin yanı sıra Chicago ve Miami'de eş zamanlı yeni projeler de planlıyor. 


Manhattan Nef New York projesi foldhome konseptiyle geliştirilecek. 60 kattan oluşan proje parka yakın ve çeşitli sosyal imkânlar sunuyor. Proje MIPIM Architectural Review Future Projects Awards'ta “Yüksek Katlı Binalar” kategorisinde “Dünyanın En İyi Projesi” ödülüne layık görüldü.


Manhattan Nef New York ne zaman başlayacak?

Manhattan Nef New York projesinde inşaat çalışmaları 2015 yılı sonunda başlayacak. Fiyat bilgisinin henüz netleşmediği projenin bulunduğu bölgede daire fiyatları 20 bin ile 90 bin dolardan değişiklik gösteriyor. 


Manhattan Nef New York iletişim

Telefon: 444 9 633

Web: http://www.nef.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com