Manisa Bedesten Çarşısı açılış için gün sayıyor!

Manisa Bedesten Çarşısı açılış için gün sayıyor! Manisa Bedesten Çarşısı açılış için gün sayıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı açılış için gün sayıyor. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğiyle hazırlanan ve hayata geçirilen Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde sona gelindi. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, ilçe halkını ve esnafını heyecanlandıran projeyi Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Makasçı, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı İsmail Ünlü, Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Rifat Yavaş, Terziler ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şerif Ali Girgin, Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Fatih Azak, Kunduracı Saraçlar ve Tabaklar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Celil Şenal ile birlikte denetledi. 

Projenin detayları ve ilerleyişi hakkında oda başkanlarını bilgilendiren Zeki Kayda, açılışa kadar geçecek sürede yapılacak çalışmaları da aktardı. Salihli’nin yıllardır özlemini duyduğu, aynı yerde üç işini birden yapabileceği kompleks bir projeyle karşı karşıya olmanın heyecanını yaşadıklarını söyleyen Esnaf Oda Başkanları da; Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.