Çukurova Balkon

Manisa Muradiye Sanayi Bölgesi'nde yangın çıktı!

Manisa Muradiye Sanayi Bölgesi'nde yangın çıktı! Manisa Muradiye Sanayi Bölgesi'nde yangın çıktı!

Manisa'da, Muradiye Sanayi Bölgesi'ndeki bir geri dönüşüm tesisinin bahçesinde depolanan atıkların alev alması sonucu çıkan yangın, söndürüldü. İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen, aynı bölgede 3 yıl önce de yangın çıktığını hatırlattı...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Manisa'da, Muradiye Sanayi Bölgesi'ndeki bir geri dönüşüm tesisinin bahçesinde depolanan atıkların alev alması sonucu çıkan yangın, söndürüldü.


İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen, AA muhabirine açıklamasında, aynı bölgede 3 yıl önce de yangın çıktığını hatırlattı.


Bu yangının geçmişteki yangına göre daha büyük olduğunu belirten Şen, "İzmir'den gelen itfaiye ve Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerinin takviyesiyle yaklaşık 3 saat süren çalışmayla yangın tamamen söndürüldü. Herhangi can kaybı ve yaralanma bulunmuyor" dedi.


Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Mustafa Yılmaz ise yangının izolasyon malzemelerinin yanması sonucu çıktığını kaydederek, "Bereket kontrol altına alındı. Tüm ekiplerin müdahalesiyle söndürüldü. Geçmiş olsun" diye konuştu.


Yangında, çevre fabrikalardaki işçiler zehirlenme tehdidine karşı tahliye edilmişti.AA