Manisa Selendi projeleri masaya yatırıldı!

Manisa Selendi projeleri masaya yatırıldı! Manisa Selendi projeleri masaya yatırıldı!

Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti, görüşmede 2016 yılında Selendi’de yapılacak olan projeler ve devam eden çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş makamında ziyaret etti.

Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarete Manisa Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Fuat Uzun, Yılmaz Gençoğlu ve Aytaç Yalçınkaya katıldı. Gerçekleştirilen görüşmede 2016 yılında Selendi’de yapılacak olan projeler ve devam eden çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’nın tüm ilçelerinde çalışmalarımız devam ediyor. 2016 yılında Selendi ilçesine yapacağımız yatırımları Başkan Nurullah Savaş ile değerlendirdik. Geçen yıldan itibaren başlattığımız çalışmalar ve yapacağımız projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Selendi’de yaşayan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti en güzel şekilde vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Selendi Başkanı Nurullah Savaş ise, “Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz projelerle Selendi’ye en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’ün önderliğinde 2016 yılında Selendi’de önemli ve kalıcı projelere imza atacağız. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyesi