Medicana Sağlık Grubu yeni hastanesini Ataşehir'de açıyor!

Medicana Sağlık Grubu yeni hastanesini Ataşehir'de açıyor!

Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr. Hüseyin Bozkurt'un yaptığı Medicana Sağlık Grubu yeni hastanesini Ataşehir'de açıyor... 

Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr. Hüseyin Bozkurt'un yaptığı Medicana Sağlık Grubu hastane ağını genişletiyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere yedi ilde faaliyet gösteren grubun en yeni hastanesi geçtiğimiz Eylül'de İzmir'de kapılarını açmıştı.

On üçüncü hastane olarak 110 milyon dolarlık yatırımla açılan Medicana International İzmir, Konak'ta Ege'nin en büyük hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor. Para'dan Özlem Kapar Bayburs'un aldığı bilgiye göre, sağlık sektöründe yatırımlarına devam eden grup, İstanbul'da da yeni bir hastane açmanın hazırlığını yapıyormuş. Ataşehir'de inşaatı biten yeni hastanenin açılması için gün sayılırken, şu günlerde ruhsat aşamaları için çalışmıyormuş. Açılışın yılbaşına yetiştirilmesi planlanıyormuş. Hasta deneyimini ön plana çıkaran özel mimarisi, güçlü akademik hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yöntemleri ve modern teknik altyapısı ile açılacak

Hastane Ataşehir'de artık hastaneler bölgesi haline gelmiş olan bir konumda yer alıyor. Yeni yatırımlarına devam edeceğini öğrendiğimiz Medicana'nın gelecek yıl İstanbul'a iki yeni hastane daha açacakmış. Konumlarına ilişkin bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.
 

Medicana Sağlık Grubu'ndan 2 hastaneye 205 milyon dolar yatırım!