Mehmet Özhaseki: Ankara'yı büyütecek yeni projeler hazırlıyoruz!

Mehmet Özhaseki: Ankara'yı büyütecek yeni projeler hazırlıyoruz! Mehmet Özhaseki: Ankara'yı büyütecek yeni projeler hazırlıyoruz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Eksik ne varsa, yapılması gereken ne varsa onları tespit ettik. Bu şehri daha nasıl büyütürüz diye yeni projeler hazırlıyoruz." diye konuştu. 


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Ankara  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki,  Ankara Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği'nde (ASEMKOM) Başkan Ceyhan Gündüz ve üyelerle bir araya geldi. Programda, vatandaşı doğrudan ilgilendiren pazardaki fiyat artışından belediyelerin sorumlu tutulduğ ifade edildi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, esnafına seslenen Özhaseki, "Birebir içinde yaşayan sizlersiniz. Üreten insanlarla muhatap olup burada tüketiciye iletme noktasında aracı olarak belki de en önemli görevi sizler ifa ediyorsunuz. Buradan alınacak doğru fikirlerin de iletilmesi gerekiyor. Ben bu konuda üzerime düşeni yaparım." değerlendirmesinde bulundu'' diye konuştu.

Ankara'daki eksiklikleri tespit ettiklerini vurgulayan Özhaseki, şu ifadeleri kullandı:

"Burada eksik ne varsa, yapılması gereken ne varsa onları tespit ettik. Bu şehri daha nasıl büyütürüz diye yeni projeler hazırlıyoruz. Tabii ki 'bunlar eskiden neden yapılmadı' demek doğru olmaz. Her başkan kendi dönemine ait ne ihtiyaçlar varsa onları belirler ve vatandaşa izah eder, vatandaş da yetki verir, başkan yapar. 30 sene önceki, 10 sene önceki ihtiyaçlar farklıydı."