13 / 08 / 2022

Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in Emirgan’daki lüks evine taşındı!

Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in Emirgan’daki lüks evine taşındı!

Birkaç aydır beraberlik yaşayan Umut Evirgen ile Melisa Şenolsun, beraber yaşamaya karar verdi. Moda’da oturan güzel oyuncu, Evirgen'in Emirgan’da bulunan lüks evine taşındı. Ünlü işletmeci Umut Evirgen, oyuncu Tuba Büyüküstün'le olan üç yıllık ilişkisini geçtiğimiz Mayıs ayında noktalamıştı. Evirgen, Ağustos'ta ise gönlünü Melisa Şenolsun'a kaptırdı.

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; Birlikteliklerini sosyal medyadan duyurup olay yaratan mutlu çift, çıktıkları Kuzey Ege tatilinde çekilen pozlarını da Instagram'da yayınlayıp romantizm şovu yaptı.

Yaz tatilinin ardından İstanbul'un çeşitli noktalarında sık sık el ele görüntülenen çift, geçtiğimiz günlerde ise beraber yaşama kararı aldı. Kadıköy Moda'da hayatını sürdüren 24 yaşındaki güzel oyuncu, birkaç gün önce Umut Evirgen'in Emirgan'da bulunan lüks evine taşındı. Şenolsun'un toparlanmasına ise işletmecinin çalışanları yardım etti.

Şu sıralar mutluluk sarhoşu olan Şenolsun, 3,5 yıldır beraberlik yaşadığı Mehmet Ozan Dolunay'dan ayrılmasından sonra 1 buçuk sene hayatına kimseyi almamıştı.