28 / 09 / 2022

Mercedes-Benz Shooting Brake’i görünce şok olacaksınız! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Mercedes-Benz Shooting Brake’i görünce şok olacaksınız! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Alman otomotiv devi Mercedes-Benz’in spor station modeli CLA Shooting Brake fiyat listesi yayımlandı. İşte, Mercedes-Benz'in 23 Eylül 2022 fiyat listesi…Mercedes-Benz Shooting Brake’i görünce şok olacaksınız! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Lükste en üst noktayı yeniden tanımlayan Mercedes-Benz’in CLA Shooting Brake modelinde, araç hareketsiz durumdayken bile sonsuz sürüş keyfini temsil ediyor. Ön kısımda AMG'ye özgü radyatör kaplaması ve genişletilmiş çamurluklar ön plandayken, çerçevesiz kapılar ise duygusal sadelik tasarım felsefesine mükemmel uyum sağlıyor.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, AMG’ye özel radyatör ızgarasına sahip ön tasarım formuyla diğer CLA modellerinden belirgin bir şekilde ayırt ediliyor.

Özel difüzör görünümlü AMG arka tampon tasarımı ve bagaj kapağındaki AMG spoyler, 90 mm'lik çapa sahip iki yuvarlak çift çıkışlı egzoz Mercedes-Benz CLA Shooting Brake’in arka tasarımını tamamlıyor.

Çıkıntılı çamurluklara ve "TURBO 4MATIC+" yazısına sahip geniş iz açıklığı, çapraz kollu tasarıma ve kırmızı renkli fren kaliperlerine sahip 19 inç dövme jantlar Mercedes-Benz’in CLA Shooting Brake’in dış mekanını daha büyüleyici bir hale getiriyor.

Peki Mercedes-Benz CLA Shooting Brake’in teknik özellikleri neler? İşte, Mercedes-Benz CLA Shooting Brake’in teknik özellikleri ve 23 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön