Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Atilla Sarı, Selin Shefik tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 21 Şubat'ta kuruldu.Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Atilla Sarı, Selin Shefik tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 21 Şubat'ta kuruldu. 


Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak gayrimenkuller konutlar siteler daireler marketler depolar iş hanları iş merkezleri plazalar villalar ve tatil köyleri devre mülkler apart otel motel kamping ve turistik tesisler organize sanayi bölgeleri arsalar araziler ve her türlü taşınmazın alımını satımını pazarlamasını ve ticaretini yapmak.


Meridyen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi adres: Bakırköy, Ataköy 2-5-6 Mahallesi, Beyaz Lale Sokak, D1 Blok No:4/2 Daire: 2