Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Karakaş, Alper Palalı tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta Kadıköy, Kozyatağı Mahallesi, Bayar Caddesi'nde kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Karakaş, Alper Palalı tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta kuruldu. 


Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu;  Şirket her nevi konut,işyeri,toplu konut inşaatları yapmak,satmak,kiraya vermek ve şehirler kurmak,iş hanları, yol,köprü,baraj,kanal,tünel,fabrika binaları,havaalanları, otel,motel,kampingler,her türlü turistik tesisler,spor sahaları ve diğer inşaat işlerinden başka yurtiçinde ve yurt dışında her türlü inşaat hizmetlerinde bulunmak,...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Metreküp Tasarım Atölyesi İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Kadıköy, Kozyatağı Mahallesi, Bayar Caddesi, Yeniyol Sokak, No:7/3.


pus