15 / 08 / 2022

Metropol İstanbul’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’e özel sürprizler!

Metropol İstanbul’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’e özel sürprizler!

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içindeki Metropol İstanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel sürprizler ve fırsatlar sunuyor. Kadınlar, Metropol İstanbul ile kendini daha ayrıcalıklı hissedecek...İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içindeki en büyük ve gözde gayrimenkul projesi olan Metropol İstanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel sürprizler ve fırsatlar sunuyor.  Kadınlar, Metropol İstanbul ile kendini daha ayrıcalıklı hissedecek.


TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap - GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren, Dünya’nın ve Türkiye’nin sayılı karma projeleri arasında yer alan,  Metropol İstanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadınlara özel sürprizler ve fırsatlar sunuyor.

 


Dünya modasının Türkiye’deki merkezi olacak Metropol İstanbul’da kadınlar kendilerini her zamankinden daha ayrıcalıklı ve mutlu hissedecek. Tüm Dünya Kadınları’nın günü olan 8 – 9 Mart 2014 tarihlerinde, Ataşehir’deki satış ofisine gelen kadınlar Metropol İstanbul tarafından  özel olarak ağırlanacak ve Metropol İstanbul’da yerini almak isteyen kadınlara ise özel indirimler uygulanacak.