Viaport Evleri 'nde 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel Venedik tatili!

Viaport Evleri 'nde 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel Venedik tatili!


Firma: Bayraktar & Gürsoy Yatırım Ortaklığı

Proje: Viaport Venezia


Via Port Venezia, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya başlattı. 1 – 8 Mart tarihleri arasında Via Port Venezia projesinden ev sahibi olan kadınlar, aşk şehri Venedik’te tatil kazanıyor…Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Venedik konseptli projesi Via Port Venezia, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya başlattı. 1 – 8 Mart tarihleri arasında Via Port Venezia projesinden ev sahibi olan kadınlar, aşk şehri Venedik’te tatil kazanıyor…


Dünyanın en güzel şehirlerinden biri ‘Venedik’i İstanbul’a taşıyan proje Via Port Venezia, Dünya Kadınlar Günü için sadece kadınlara özel bir kampanya yapıyor. Via Port Venezia, projeden ev sahibi olan tüm kadınlara ismini taşıdığı bu özel şehri keşfetme ve keyifli tatil yapma imkanı sunuyor.

1 - 8 Mart tarihleri arasında Via Port Venezia’dan daire sahibi olan kadınlar, 4 gün 3 gece Venedik tatili kazanıyor. Via Port Venezia’nın çift kişilik Venedik tatilini kadınlar bir yıl boyunca istedikleri zaman değerlendirebilecekler. 


Venedik’ten ilham alan proje…

Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via Port Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’ten alan Via Port Venezia; 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 60 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Via Port Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor. Genişliği 12 m olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği Via Port  Venezia’dan konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek. 


Via Port Venezia’da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 61 m2’den 244 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.


Daha detaylı bilgi için: www.viaportvenezia.com 

444 88 42


projeye sor