Metroport AVM 6. Yılını Mustafa Ceceli konseri ile kutluyor!

Metroport AVM 6. Yılını Mustafa Ceceli konseri ile kutluyor!Mustafa Ceceli Konseri, Mardan Palace’da rüya gibi bir tatil, Kapadokya tatili, yatak odası, yemek odası ve daha birçok sürpriz 27 Mayıs’ta Metroport AVM ziyaretçilerini bekliyor...


Özel günlerde, farklı aktivitelerle birbirinden ünlü konukları ağırlayan Bahçelievler Metroport AVM 6’ıncı yaş gününde de ziyaretçileri için muhteşem sürprizler hazırladı.

27 Mayıs günü gerçekleşecek doğum günü partisinde,  15- Nisan - 20 Mayıs tarihleri arasında, 50 TL’lik alışveriş yapanlar,  Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişle hediye almaya hak kazanacak.

Metroport’un 6’ıncı yılını kutladığı bu özel gecede, Mardan Palace’da 3 kişiye çift kişilik 3 gece 4 gün tatil, 1 çifte Kapadokya tatili, 1 er adet yatak odası ve yemek odası takımı, 2 adet Led TV ve daha pek çok sürpriz hediyede sahiplerini bulacak.

Mustafa Ceceli, birbirinden sevilen şarkılarını Metroport AVM ziyaretçileri için seslendirecek. 

Sunuculuğunu Yağmur Ayaz’ın üstleneceği gece saat 20.30’da başlayacak. Eğlence ve sürprizlerle dolu gecede Metroport AVM ziyaretçileri için heyecan hiç bitmeyecek, ünlü sanatçı Mustafa Ceceli sevilen şarkılarını, Metroport Avm ziyaretçileri için seslendirecek.

  

Yer:               Metroport AVM (Eski Londra Asfaltı Kültür sok. No:1 Bahçelievler metrobüs durağı üzeri)

Tarih:             27 Mayıs 2014 Salı

Saat:              20.30