Mevaşehir Ankara'da ön talep toplanıyor! 250 bin TL'ye!

Mevaşehir Ankara'da ön talep toplanıyor! 250 bin TL'ye! Mevaşehir Ankara'da ön talep toplanıyor! 250 bin TL'ye!

Firma: Ünsal Park Yapı

Proje: Mevaşehir

Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından hayata geçirilen Meva Şehir Ankara'da ön talep toplanıyor. 4 yıl sonra teslim edilecek olan proje Optimum AVM'nin arka kısmında yer alıyor.Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından hayata geçirilen Meva Şehir projesi 1800 adet daireden meydana geliyor. Proje "Ankara'da yükselen cennet misali bir şehir" sloganıyla tanıtılıyor. 18 blok şeklinde planlanan Meva Şehir'de bloklar 20 ila 23 kat arasında tasarlandı. 


Ankara Etimesgut Eryaman Mahallesi’nde inşa edilen Meva Şehir  Ankara  projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon deluxe daire seçenekleri yer alıyor. Projede 2+1 daire fiyatları 250 bin TL'den başlıyor. 


Optimum AVM'nin arsa kısmında konumlandırılan Ankara Mevaşehir projesinde teslimlerin 4 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.  Ön talep toplanan Mevaşehir projesinde dairelerin yanı sıra 94 dükkân, AVM, fırın, okul ve gölet alanı da yer alacak. 

Meva Şehir nerede?

106 milyon 893 bin metrekare arsa alanına sahip olan Meva Şehir Ankara projesi Doğakent Blokları ve Elvankent projelerine komşu, Ankara Çevre yolu, Ayaş Bulvarı, Ayaş Geçidi, İstasyon Caddesi ve Atatürk Caddesine yakın mesafede yükseliyor. 


Meva Şehir Ankara görselleri!


Tel: +90 312 271 32 19

Web: http://unsalgroup.com/index.html

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com 


projeye sor