Mistral Konak projesinin ÇED süreci başladı!

Mistral Konak projesinin ÇED süreci başladı! Mistral Konak projesinin ÇED süreci başladı!

Mistral Yapı, İzmir Konak'taki konut, otel, ofis ve alışveriş merkezinden meydana gelen projesinin ÇED süreci başladı. Mistral Konak projesinin 2016 yılı Haziran ayında tamamlanması planlanıyor.Mistral Yapı,  İzmir  Konak'ta hayata geçireceği projesinin ÇED süreci başladı. Proje; Mersinli Mahallesi'nde hayata geçirilecek. Söz konusu projede konutlar, otel, ofis ve alışveriş merkezi yer alacak. 


Mistral Konak projesinde 110 konut, 110 odalı otel yer alacak. Alışveriş merkezi ise 42 bin 108 metrekarelik kapalı alanda kurulacak. Proje kapsamında arazide konutlar, otel, ofis merkezi, alışveriş merkezi, SPA ve ortak kullanım alanlarını (otopark, konut, ofis ve otel lobileri, kazan daireleri, su depoları, sığınak, ortak depolar, teknik alanlar ve personel kullanım alanlar) içeren toplam kapalı inşaat alanı 97 bin 10 metrekare olan yapı inşa edilecek. 


Yaklaşık 15 ay süresince kaba inşaat, ardından 9 ay süresince ince inşaat çalışmaları yapılarak, projenin toplam 36 ay içinde tamamlanması ve işletmenin 2016 yılı Haziran ayında faaliyete geçmesi planlanıyor. 


 110 adet Konut 

 110 Odalı Otel 

 153 adet Ofis

 Alışveriş Merkezi (42.108 metrekare kapalı alana sahip)

 SPA ve Yüzme Havuzu

 Ortak Alanlar

 Trafo Merkezleri


Telefon: 0 232 421 50 80

Web adresi: www.mistralizmir.com.tr