11 / 08 / 2022

Muzaffer Yıldırım kimdir?

Muzaffer Yıldırım kimdir?

The Stay Otelleri'nin sahibi ve kurucusu Muzaffer Yıldırım kimdir? Muzaffer Yıldırım daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Muzaffer Yıldırım'ın biyografisi...The Stay Otelleri'nin sahibi ve kurucusu Muzaffer Yıldırım kimdir? Muzaffer Yıldırım daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Muzaffer Yıldırım'ın biyografisi...

Muzaffer Yıldırım kimdir?

1962 yılında dünyaya gelen Muzaffer Yıldırım, eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'nde tamamladı. İş hayatına 7 yıl çalıştığı Vakko Gym’de atılan Muzaffer Yıldırım, 3 yıl Philip Morris’de, 2000 yılına kadar 10 yıl Alarko Turizm Grubu’nda genel müdür olarak görev yaptı. 

20 yıl önce Menderes Utku ile birlikte spor, sinema, restorancılık gibi alanlarda faaliyette bulunmak amacıyla MARS Entertainment’ı kuran Yıldırım, spor kompleksi MAC ile dikkatleri üzerine çekti. 8 yılda çalışan sayısını 2’den 2 bine çıkaran Yıldırım'ın şirketi 100 milyon dolar ciro elde etti. 

MARS Entertainment Group’un ortaklarından ve CEO’su olan Muzaffer Yıldırım, aynı zamanda The Stay Otelleri'nin de sahibi. 1989 yılında oyunculuk kariyerine adım atan Muzaffer Yıldırım, 2013 yılından itibaren birçok sinema filmi ve dizinin yapımcılığını üstlendi.

The Stay Otelleri'nin sahibi Muzaffer Yıldırım'dan yeni yatırımlar geliyor!