Narin Park Erguvan Sitesi'nde 18 ay ödemesi bizden kampanyası!

Narin Park Erguvan Sitesi'nde 18 ay ödemesi bizden kampanyası!   Narin Park Erguvan Sitesi'nde 18 ay ödemesi bizden kampanyası!

Firma: Martı GYO

Proje: Narin Park

Martı GYO, Trakya'nın ilk modern ve büyük projesi Narin Park’ta “18 Ay Ödemesi Bizden” kampanyası başlattı. 2+1 dairelerin fiyatları 125 bin TL'den başlıyor...


Çerkezköy’deki Narin Park’tan daire alanlar, Martı GYO’ya sağlanan özel indirimli faiz oranından yararlanmanın yanısıra, kredi taksitlerini de bankaya 18 ay sonra ödemeye başlayabilecekler.


Narin Park’ın 1. etabı olan Erguvan Sitesi’nde son kalan ve hemen teslim edilecek daireler için başlatılan kampanyada, 18 ay süresince kredi taksitlerini bankaya  Martı GYO  ödeyecek. Ev sahibi ise, taksitleri ödemeye 19. ayda başlayacak.


  <a href='https://emlakkulisi.com/proje/narin-park'  style='color:#FF0000;text-decoration:underline;font:bold 14px arial;'>Narin Park</a>  Erguvan Sitesi


Narin Park Erguvan Sitesi, İstanbul’a 45 dakika mesafede, proje çalışmaları devam eden 3. Havalimanına ise 15 dakika mesafede yer alıyor. Hızlı tren projesi hayata geçtiğinde ise, 20 dakikada İstanbul’a ulaşabilecek uzaklıktaki Narin Park projesi, Çerkezköy’de geniş sosyal donanımlara sahip tek yerleşim birimi. Narin Park ayrıca sahip olduğu ayrıcalıklar ve avantajlarla yatırımcısına rekor hızla kiralanma, kira çarpanı, artan emlak değeri gibi hızlı geri dönüş sağlayan bir yatırım projesi.


Erguvan Sitesi, 36.000 m²'lik alanda kurulu 548 daireden oluşuyor. Erguvan Sitesi'nde 57 m²'den, 204 m²'ye kadar farklı tiplerde daireler bulunuyor. Projede, ankastre beyaz eşyalar, her blokta su deposu, görüntülü dijital intercom sistemi, her daire için ayrı depo alanı, her blokta TSE standartlarında, biri yük taşımaya elverişli olmak üzere 2 hızlı asansör, jeneratör destekli kombili ısıtma sistemi, özel dış mekân peyzaj uygulaması ve 24 saat güvenlik gibi avantajlar sunuluyor.


Sitenin sosyal yaşam alanlarında ise, 250 m² yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, açık otopark, kapalı sosyal tesis alanı, fitness, sauna ve açık spor alanları yer alıyor. Proje, çevredeki okullara, hastanelere ve KİPA alışveriş merkezine de yürüyüş mesafesinde.


Sosyal aktivitelerle yaşam kalitesini artıran Erguvan Club ise, çocuklara yönelik drama eğitimleri, havuz başı açık hava sineması, yetişkinliklere yönelik pilates, havuz başı terasta flüt ve gitar dinletileri, halk oyunları, fotoğrafçılık, doğa yürüyüşleri gibi hobi kulüpleri ve çeşitli eğlence aktivitelerini geniş bir yelpazede ücretsiz olarak sunuyor.


 Narin Park Erguvan Sitesi


Erguvan sitesi sakinleri hem çok daha iyi bir yaşamın, hem de yaptıkları akıllı yatırımın keyfini

sürmeye devam ediyor; Bölgenin, sunduğu konfora göre en uygun fiyatlı ve en donanımlı projesi olmasıyla yoğun ilgi gören 1. Etap Erguvan Sitesindeki daire satış fiyatları, 2+1 tiplerde 125 bin TL'den, 3+1 tiplerde 161.000 TL’den başlıyor. “18 Ay Ödemesi Bizden” kampanyası dışındaki alımlarda, liste satış fiyatlarına uygun indirim imkanları da bulunuyor.Martı GYO Hakkında


Martı GYO A.Ş. nin %48 ine sahip Martı Otel İşletmeleri A.Ş. 1967 yılında kurulmuştur. Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Türkiye’de çevreye duyarlı, yüksek yaşam standartlarına sahip tatil mekanları geliştirme ve işletme hedefiyle turizm sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.


Türkiye’nin en eski turizm kuruluşlarından olan Martı Grubu, 1989 yılında hisselerini Borsaya kote ettirerek halka açılan ilk turizm firması olmuş ve Sermaye Piyasası Kurulu ile İstanbul Menkul Kıymetler Borsası mevzuatına ve denetimine girmiştir.


Kuruluşundan bugüne başarılı projelere imza atan Martı Grubu, Türkiye Sermaye Piyasalarındaki gelişmeler doğrultusunda Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları hususunda %94 iştiraki bulunduğu Akdeniz Martı’nın Martı GYO’ya dönüşümüne lider girişimci olarak öncülük etmiştir. Martı GYO, Teteka Tekirova Tatil Köyü İşletmecilik A.Ş. olarak 12.06.1987 tarihinde kurulmuş olup, 16.03.1998 tarihinde ünvanı Akdeniz Martı Turizm ve Yatırım A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 22 Mayıs 2006 tarihinde ise Akdeniz Martı Turizm ve Yatırım A.Ş. gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmüş ve ünvanı Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. olarak değiştirilmiştir.


Şirketimizin faaliyet konusu; Sermaye Piyasası Kurulu’nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmaktır.
444 7117 


www.narinpark.com 
projeye sor