Nedim Marketing Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Nedim Marketing Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!Nedim Marketing Gayrimenkul Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Büyükçekmece'de  Chadı Nadım tarafından kuruldu. 


Nedim Marketing Gayrimenkul Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Büyükçekmece'de  Chadı Nadım tarafından kuruldu.

Nedim Marketing Gayrimenkul Limited Şirketi konusu: Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kirayavermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt vemontaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park vebahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 

Nedim Marketing Gayrimenkul Limited Şirketi adresi: Cumhuriyet Mh.Adm Konaklama Sit.İst.Outlet Park No.374/68 Büyükçekmece