Nidapark Seyrantepe satışa çıktı! 621 bin TL!

 Nidapark Seyrantepe satışa çıktı! 621 bin TL! Nidapark Seyrantepe satışa çıktı! 621 bin TL!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Seyrantepe

Tahincioğlu tarafından Seyrantepe'de yapımına başlanan Nidapark Seyrantepe projesi, her yaş için planlanan geniş ve çeşitli sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede yer alan 368 dairenin büyüklükleri 79-349 metrekare arasında değişiyor.


Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu'nun yeni konut projesi Seyrantepe'de satışlar başladı. Projenin tanırımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bugüne kadar gerçekleştirdikleri bütün konut ve nitelikli ofis projelerine büyük taleo oduğunu beliterek, Nidapark Seyrantepe'de de daha şimdiden aynı ilgiyi görmekten gurur duyduklarını söyledi. Projede yer alan 368 dairenin büyüklükleri 79-349 metrekare arasında değiştiği projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri bulunduğunu vurgulayan Tahincioğlu, ''Daire fiyatlarının 621 bin TL'den başladığı projemizi Aralık 2016'da bitirerek sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz'' dedi.


Her yaşa ve zevke sosyal alan olacak


Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan çalım da yaptığı konuşmada, İstanbul'un hızlı gelişen bölgeleri arasında Seyrantepe'de inşaatına başlanan projenin 2800 metrekaresini sosyal tesisi olarak planladıklarını vurgulayarak, şunları söyledi;


Projemizin sosyal alanlarını belirlerken ailenin tüm bireylerini düşündük. Açık kapalı yüzme havuzları, kafetarya, fitness ve çok amaçlı salonun yanı sıra çocuklarımız için de ayrı yaş gruplarına göre ayrı sosyal alanlar planladık. 3-6 yaş arası ve 9-12 yaş arası çocuklarımız için farklı tasarımlar yaptık. Bu alanlarda yüzme havuzlarının dışında squash ve masa tenisi alanları da bulunacak. Otopark planlamasını da ailenin tüm bireylerini kapsayacak şekilde yaptık. 5 katlı otoparkımızda 1+1 dairelere 1, 2+1 ve 3+1 dairelere 2 4+1 ve 5+1 dairelere ise 3 araçlık yer ayıracağız.''


Alpaslan Çalım, satışlarda İş Bankası, Vakıfbank ve ING'nin 120 aya kadar kredi seçeneklerinden yararlanılabileceğine de sözlerine ekledi.
Nidapark Seyrantepe satış ofisi

Telefon: 444 4 846

Web Adresi: tahincioglu.comprojeye sor