Çukurova Balkon

Nidapark Seyrantepe Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi!

Nidapark Seyrantepe Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi! Nidapark Seyrantepe Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi!

Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe projesinin 2,5 yıl süren inşaatı Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Tahincioğlu Gayrimenkul'ün bütün inşaatları Time Lapse Türkiye tarafından görüntüleniyor. Firmanın Seyrantepe'deki 27 katlı 2 kuleden meydana gelen Nidapark Seyrantepe projesi de bunlardan birisi.

2014'ün sonlarında başlayan ve geçtiğimiz yıl teslim edilen projenin inşaatı başından sonuna dek 2 DSLR kamerayla Time Lapse Türkiye ekibi tarafından görüntülendi.
 
Nidapark Seyrantepe projesinin inşaat sürecinde yaklaşık 100 bin fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Projenin sona ermesinin ardından fotoğraflar düzenlenerek bir time lapse video oluşturuldu.

Türkiye'de konut projeleri bakımından ilk tam zamanlı 4K inşaat time lapse videosu sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Halen devam etmekte olan Çamlıca TV Radyo Kulesi başta olmak üzere,  TOKİ  Kayapark projesi, Tahincioğlu'nun tüm şantiyeleri, Türkiye'nin en büyük alt geçit projesi, Konar ve Limak Enerji'nin santralleri, Steag RES projesi, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük kanser ilacı fabrikası, Erikli-Nestle fabrikası, Türkiye'nin ilk yeşil evi ve daha onlarca projenin time lapse çekimleri Time Lapse Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor.

Web: http://www.nidaparkseyrantepe.com/