24 / 09 / 2022

Nissan Qashqai'de yüzde sıfır faiz kampanyası başladı! Bu fırsatı sakın kaçırmayın! İşte 14 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Nissan Qashqai'de yüzde sıfır faiz kampanyası başladı! Bu fırsatı sakın kaçırmayın! İşte 14 Temmuz 2022 fiyat listesi...

2007 senesinde hatchback kompaktlığı ve SUV'un pratik yanlarını bir araya getirdiği crossover sınıfında ileri gelen, Nissan Qashqai'de yüzde sıfır faiz kampanyası başladı! Peki, Nissan Qashqai fiyatları ne kadar oldu? İşte 14 Temmuz 2022 fiyat listesi...2007 senesinde hatchback kompaktlığı ve SUV'un pratik yanlarını bir araya getirdiği crossover sınıfında ileri gelen, Nissan Qashqai; keskin LED aydınlatması ve 19 inç alaşımlı jantlarıyla öne çıkmayı başarıyor.

Türkiye yollarında en çok  tercih edilen SUV’larından birisi olan Nissan Qashqai'de yüzde sıfır faiz kampanyası başladı! Ferah iç tasarımı ile ilgi odağı olan Nissan Qashqai'de Temmuz ayına özel 2022 Model yılında Design Pack ve üzeri versiyonlar için 150.000 TL için 12 ay vadede yüzde 0 faiz oranlı kredi kampanyası ile sunuluyor. 

Nissan Qushqai’den bahar kampanyası. 200 bin TL için 24 ay vade ve % 49 faiz imkanı. İşte 25 Nisan 2022 güncel fiyatlarTürkiye'de en çok kullanılan SUV'ları arasında yer alan Nissan Qashqai, geniş bagaj hacmine, masaj fonksiyonlu birinci sınıf Nappa deri koltuklara ve iç mekana sahip. Qashqai, tamamıyla elektronik 12.3 inç dijital gösterge paneliyle, akıllı çarpışma önleme sistemiyle, takip mesafesi-hızlanma ile yavaşlama kontrolüyle, ön sezili akıllı çarpışma uyarı sistemiyle, akıllı şerit takip asistanıyla ve akıllı arka çapraz trafik uyarı sistemiyle ilgi odağı oluyor. Bu özellikleri ile Nissan Qashqai, en güvenli sürüş deneyimini sunmayı hedefliyor.

Peki, Nissan Qashqai fiyatları ne kadar oldu? İşte 14 Temmuz 2022 fiyat listesi...
Geri Dön