One Tower Diplomatique projesinin lansmanına ünlü akını!

One Tower Diplomatique projesinin lansmanına ünlü akını!

Ankara'da hayata geçirilen One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 tarihinde 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı. 

One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 tarihinde 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı. Albaraka Türk ve Aktif Başkent’in ev sahipliğinde  Ankara  One Tower’ın 35. katının görkemli atmosferinde gerçekleşen gecede,  Turcolatino akımının öncüsü Ayhan Sicimoğlu unutulmayacak bir müzik performansı sergiledi.


İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin geceye damga vurduğu ve hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona ev sahipliği yapan Aktif Başkent ve Albaraka Türk projenin gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirtti. 

 

Lüks yaşam mottosuyla hareket eden One Tower Diplomatique lansmanına ünlü akını

 

Konut projelerine kişiye özel bir yaklaşım getiren One Tower Diplomatique’in düzenlediği bu özel davete katılan önemli isimler arasında, Didem Soydan, Aslı Kızmaz- İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci, Umut Eker, Müjde Uzman ve Sertan Erkaçan da yer alıyor.


bin 150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden Oran’da hayata geçirilen One Tower Diplomatique, 9 farklı büyüklük ve nitelikte, 2+1'den en üst katlarda yer alan penthouse'lara kadar çok alternatifli 306 rezidanstan meydana geliyor. Ankara’nın en gözde bölgesi Oran Şehri’nde inşa edilen proje; 185 metre, 36 kat yüksekliğindeki göz alıcı mimarisi, ışıltılı tasarımı, kişiye özel rezidans hizmetleri, sosyal alanlar ve doğa manzarası ile hayallerin ötesinde bir konut keyfi de sunuyor. 

 

Projede yer alan konutların hemen altında Ankara'nın "dişi AVM'si" olarak öne çıkan One Tower AVM'de birçok lüks marka bulunuyor.

 

 http://onetower.com.tr