ONS İncek fiyat!

ONS İncek fiyat! ONS İncek fiyat!

Firma: Ons İnşaat

Proje: Ons İncek Residence

İçerisinde toplam 992 adet daire bulunan ONS İncek fiyat listesine göre daireler 308 bin TL'den başlayan fiyat seçenekleri ile alıcılarını bekliyor. Projede satışlar devam ediyor...Ankara İncek bölgesinde inşa edilen ONS İncek fiyat bilgilerinden bahsetmeden önce projenin diğer detaylarına değinelim. Projede 15 Kasım'a kadar geçerli bir kampanya yer alıyor. 


ONS İncek Ankara'da; yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanı, otopark, güvenlik mevcut. Projede firma bünyesinde 30 aya kadar sıfır faizle vadelendirme yapılıyor. 


Dairelerin 2016 yılının Haziran ayında teslim edileceği ONS İncek fiyat listesi kapsamında dairelerin başlangıç fiyatı 308 bin TL olarak belirlendi. Projede satışlar devam ediyor. 

 

Dairelerin; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks ve 3 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandığı İncek ONS projesi,  41, 43 ve 45 katlı 3 bloktan oluşuyor. 


ONS İnşaat tarafından hayata geçirilen ONS İncek fiyat bilgilerine göre 1 oda 1 salon daireler 308 bin TL'den, 2 oda 1 salon daireler 410 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. 


Telefon: 444 66 74

Web Adresi: onsincek.com/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor