Özdemir Çetin, Remax'ın Gayrimenkul Satış Direktörü oldu!

Özdemir Çetin, Remax'ın Gayrimenkul Satış Direktörü oldu!

Özdemir Çetin, Remax Türkiye’nin Kurumsal Gayrimenkul Satış ve İş Geliştirme Direktörü oldu. Özdemir Çetin daha önce gayrimenkul sektörünün değişik alanlarında bulundu.


Dünya’nın en çok gayrimenkul satan ve ülkemizde 300 ofis ve 3000 danışmana yaklaşan Remax bünyesine katılan Özdemir Çetin, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. Amerika’da araştırma görevlisi olarak çalıştığı Iowa State Üniversitesinde İşletme yüksek lisansını tamamlayan Özdemir Çetin 20 yıllık kariyerinde gayrimenkul sektörünün değişik alanlarında bulunmuştur.

 

1997 yılında Doğuş İnşaat’da inşaat mühendisi olarak iş hayatına atılan Özdemir Çetin Mesa Mesken, Oyak İnşaat, Kiewit gibi kurumların proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında çalıştı. 

 

Profesyonel hayatına Finansbank ve TEB bankalarında proje finansmanı bölümlerinde yönetici olarak devam ettikten sonra Yapı Kredi bankasında Konut ve İşyeri Finansmanı Direktörü olarak 8 yıl görev almıştır.  

 

Yeni görevinde Kurum Gayrimenkullerinin pazarlanması ile Konut ve İşyeri projelerinde satış işbirliklerinin geliştirilmesi üzerine çalışacaktır. 


Özdemir Çetin kimdir?