20 / 08 / 2022

Piyasa Kahini İslam Memiş benim için şaşırtıcı olmayacak dedi! Gram altın ve dolar kuru için yeni tahminini açıkladı

Piyasa Kahini İslam Memiş benim için şaşırtıcı olmayacak dedi! Gram altın ve dolar kuru için yeni tahminini açıkladı

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın ve dolar kuruyla ilgili çarpıcı değerlendirmeler yaptı.Gram altın ve dolar tahminleriyle sık sık gündeme gelen Altın ve Piyasalar Uzmanı İslam Memiş takipçilerine kritik uyarılarda bulundu. 

Ünlü analist İslam Memiş, Youtube kanalında “Altın ve gümüş için bu fırsatları kaçırmayın” isimli son videosunda gram altın ve dolar için yeni tahminler yaptı. 

Memiş, borsa ve hisse senetleri, ev ve araba yatırımları gibi konularda da takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. 

BORSADA YAZ AYLARINDA YUKARI YÖNLÜ HAREKET OLABİLİR

Memiş, şöyle devam etti: Borsa tarafında ucuz hisse senetleri olduğunu, yaz aylarında yukarı yönlü hareketler olacağını tahmin ediyorum. Rakamsal değerler bana uygun olduğunu gösteriyor.

DOLAR İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN ŞEY

BDDK kararı sonrası dolar 16.02'yi test edip dar bant aralığına sıkıştı. Yukarıda 16.75 seviyesini direnç seviyesi olarak belirledi. Önümüzdeki iki ay boyunca, dolar TL kuru 16-17 bant aralığında dalgalanır. Bir bakarsınız geri çekilir bir bakarsınız yukarı ataklar gerçekleşir. Sizin ekranda gördüğünüz dolar kuru, euro, sterlin ya da diğer para birimlerinin gerçek değerini yansıtmıyor.

Ekranlardaki kur Kapalı Çarşı'da 16.74 lira seviyesinde. Yapmanız gereken tek şey, dövizciye gitmeniz, tabelaya bakmanız ya da bankacılık uygulamasından dolar alıyor gibi bakacaksınız, göreceksiniz, gerçek değerler bunlar.

Piyasa Kahini İslam Memiş benim için şaşırtıcı olmayacak dedi! Gram altın ve dolar kuru için yeni tahminini açıkladıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.