19 / 08 / 2022

Platin fiyatlarında son durum ne? Platin bugün ne kadar?

Platin fiyatlarında son durum ne? Platin bugün ne kadar?

Platin fiyatları bugün yükselişe geçti. Platinin ons fiyatı bugün yüzde 1,18 artış gösterdi. Peki bugün platin fiyatları ne kadar oldu? İşte 21 Haziran 2022 platin fiyatlarında son dakika...Platin fiyatları haftanın dördüncü işlem gününde düşüşe geçti. Üst üste düşüşler yaşayan platin fiyatları haftaya düşüşle başladı.

Milyonlarca kişi platin fiyatlarını merak ediyor. Peki bugün platin fiyatları ne kadar? Platin gram fiyatı kaç dolar? İşte güncel platin fiyatları 23 Haziran 2022...

Platin fiyatlarında son durum ne? Platin bugün ne kadar?

Platin ons fiyatı geçtiğimiz hafta 936 dolar seviyesine kadar düştü. Platin fiyatları geçen haftayı değer kayıplarıyla kapattı. Platin ons fiyatı bugün 920 dolar seviyelerinde işlem görüyor.  Platin gram fiyatı bugün 24,52 dolar alış, 29,58 dolar satış seviyelerinde işlem görüyor.Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.