25 / 06 / 2022

Platin ne kadar? Platin gram fiyatı kaç dolar? 16 Mayıs 2022 platin fiyatı...

Platin ne kadar? Platin gram fiyatı kaç dolar? 16 Mayıs 2022 platin fiyatı...

Platin bugün ne kadar? Platin kaç dolar? Altın ve dolar piyasasını yakından takip eden yatırımcılar platin fiyatlarını da araştırıyor. Altının ons fiyatı bugün dip seviyelere geriledi. Dolar fiyatı ise yükselmeye devam ediyor. Peki platin ne oldu? İşte 16 Mayıs 2022 platin fiyatı...Altın, dolar ve gümüş kadar yakından takip edilen platin fiyatlarının bugün ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki platin ons fiyatı ne kadar? Platin gram fiyatı kaç dolar? İşte 16 Mayıs 2022 platin fiyatları...

 Platin ne kadar? Platin gram fiyatı kaç dolar? 16 Mayıs 2022 platin fiyatı...

Fed'in faiz kararı ve ABD enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra piyasalarda hareketlilik başladı. Emtia fiyatları üzerinde büyük bir baskılama yaşanırken gümüş fiyatları en dip seviyelere gerilerken altının onsu 1799 dolar seviyesine kadar geriledi. Altın, gümüş gibi kıymetli metallerin yanında platin fiyatları da çok sert düştü.

Peki platin fiyatı ne kadar? Platin ons fiyatı kaç dolar? Platin gramı kaç dolar? İşte 16 Mayıs 2022 platin fiyatı...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.