Smart City Projesi

Smart City hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. Smart City fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

Smart City

Smart City

Firma : Si Yapı

Konum : İstanbul Anadolu / Ümraniye

Teslim : 12 / 2015

Konut sayısı: 200 Konut

Projeye Soru Sor

Smart City Proje Detayları
Proje Açıklaması

Smart City


Toplam 200 adet dairenin yer aldığı Smart City projesi, Si Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Proje, Sarphan Finanspark projesinin karşısında yükseliyor.


Öntalep sürecinde olan Smart City Evleri projesinde yer alan daireler  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede teslimler 2015 yılı sonunda gerçekleşecek.


Dairelerin 70 - 200 metrekare arasında alanlara sahip olduğu Ümraniye Smart City'nin sosyal alanları arasında; güvenlik, otopark, peyzaj alanları bulunması planlanıyor.

Smart City Haberleri

  Smartcity’de yaşam Aralık’ta başlıyor!

  Şua İnşaat ve Si Yapı ortaklığında İstanbul Finans Merkezi bölgesi Ümraniye’de yapımına devam edilen “Smart City” de kalan son dairelerin satışı hızla devam ediyor.

  Smart City Expo Fuarı yapıldı!

  Smart City Expo Fuarı’nda EBYS, e-Başvuru yönetimi, 3 B gibi projelerini sergiledi. Ayrıca Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencilerinin icadı olan robot da yaptığı jimnastik gösterileriyle ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

  Yusuf Akçayoğlu: 3. havalimanı şehrin aklına değer katıyor!

  Uluslararası şehir ve teknolojileri buluşturan Smart City Expo İstanbul fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı. İGA CEO'su Yusuf Akçayoğlu, dünyanın en büyük şantiyelerinden yeni havalimanının yapım teknolojisinin şehrin aklına değer kattığını söyledi.

  Jose Luis Rodriguez Zapatero: Dünya İstanbul’u örnek almalı!

  Üç gün sürecek Smart City Expo fuarının açılışına katılan eski İspanya Başbakanı Zapatero, “Akıllı şehirler barış mücadelesi verir. Dünya İstanbul’u örnek almalı” dedi

  Uluslararası Smart City Expo İstanbul bugün açılıyor!

  Dünya, “akıllı şehircilik” için bugün İstanbul’da buluşuyor. 150’den fazla belediyenin başkanı ve bazı ülke liderlerinin yanı sıra 10 bin profesyonelin katılacağı Uluslararası Smart City Expo, üç gün sürecek.

  Uluslararası Smart City Expo İstanbul yarın kapılarını açıyor!

  İstanbul yeni teknoloji ve uygulamalarda artık referans oluyor. Dünya şehirleri İstanbul’un kullandığı uygulamaları seçiyor. İstanbul ayrıca yarın başlayacak şehircilik Expo’su Smart City’ye ev sahipliği yapacak

  TOKİ, Akıllı Şehir Fuarı'nda yer alacak!

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 1-3 Haziran tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek Smart City Expo İstanbul (İstanbul Akıllı Şehir Kongre ve Fuarı)fuarında yer alacak.

  İstanbul Akıllı Şehir Fuarı 1-3 Haziran'da!

  İBB, Fira Barcelona'nın da işbirliğiyle 1-3 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde, İstanbul Akıllı Şehir Fuarı ve Kongresi (Smart City Expo Istanbul) etkinliğini gerçekleştirecek.

  Smart City Expo İstanbul 1-3 Haziran'da!

  Nüfusu 100 bini aşan 150'den fazla belediyenin başkanı ile bazı ülke liderlerinin yanı sıra 10 bin profesyonelin katılacağı Uluslararası Smart City Expo İstanbul 1-3 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirecek

  Smart City'de tapular tamam!

  Şua İnşaat ve Siyapı’nın işbirliğiyle; yaklaşık 5 dönüm arsa üzerine yapımına 2015 Şubat ayında başlanan Smart City Residence projesinin tapuları çıktı.

  Ümraniye Smart City'de 1 oda 1 salonlar 400 bin TL'ye!

  Şua İnşaat’ın sahiplerin kurduğu SİYAPI tarafından inşa edilen Finans Merkezinin en lüks konut Projesi Smart City’nin teslimine 1 sene kaldı.

  Smart City Ümraniye'de 400 bin TL'ye 1+1!

  SMART CITY Residence projesi güçlü portvöyü ve tecrübeleriyle sektörün öncüleri arasında yer alan Şua İnşaat ve Siyapı’nın işbirliğiyle; yaklaşık 5 dönüm arsa üzerine yapımına başlandı.

  Siyapı Şua İnşaat Smart City'de teslimler 1 sene sonra!

  SMART CITY Residence projesi; Ümraniye ve Ataşehir bölgesinin tam ortasında yer alan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yanı başında konumlanıyor. Projede fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor.

  Smart City Ümraniye projesinde 1+1'ler 400 bin liraya!

  Şua İnşaat’ın sahiplerin kurduğu SİYAPI tarafından inşa edilen Finans Merkezinin en lüks konut Projesi Smart City’nin teslimine 1 sene kaldı.

  Smart City Ümraniye'de teslimler 1 yıl sonra!

  Şua İnşaat ve Siyapı’nın işbirliğiyle hayata geçirilen Smart City projesi Ümraniye ve Ataşehir bölgesinin tam ortasında yer alıyor. Projede fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor ve maksimum 1 milyon 40 bin TL'ye kadar çıkıyor.