inistanbul Gala Projesi

inistanbul Gala hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. inistanbul Gala fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

inistanbul Gala

inistanbul Gala

Firma : İş GYO- Nef

Konum : İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Teslim : 12 / 2017

Konut sayısı: 788 Konut

Projeye Soru Sor

inistanbul Gala Proje Detayları
Proje Açıklaması

İş GYO ve Nef ortaklığında hayata geçirilen Inİstanbul Gala projesinde dairelerin alanları 38 metrekareden başlayıp 308 metrekareye kadar yükseliyor.


Toplam 788 üniteden oluşan Inistanbul Gala projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülen projede dairelerin fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Inistanbul Gala projesinin ortak kullanım alanları içerisinde güvenlik, asansör, yüzme havuzu, oyun alanları, mescit, sinema, kapalı otopark, kreş, basketbol sahası bulunuyor.

Telefon:  444 72 21

Web: http://www.inistanbultopkapi.com/

inistanbul Gala Haberleri

  İnistanbul Gala ve Lokal etaplarında cazip kampanya!

  İnistanbul Lokal etabında yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Lokal ve Gala etaplarında son 76 daire için ödeme kampanyası sunuluyor...

  İnistanbul Lokal ve Gala'da son 76 daireye özel kampanya!

  İŞ GYO VE Nef güvencesi taşıyan İnistanbul projesinde Lokal ve Gala etabında son 76 daireye özel ev yenileme kampanyası düzenlendi...

  İnistanbul Topkapı fiyat listesi Ağustos 2017!

  İnistanbul Topkapı fiyat listesi 469 bin TL'den başlıyor. İnistanbul Topkapı projesinde ilk etap olan Gala Evleri, bu yılın sonunda teslim ediliyor...

  İnistanbul'da 2017 kampanyası başladı!

  Nef ve İş GYO’nun ortak projeleri İnistanbul’da yeni bir kampanya başladı. İnistanbul’da, daire alacaklar kredi taksitlerini teslimden sonra ödemeye başlayacak. İnistanbul’un ilk projesi Gala, Aralık 2017’de teslim edilecek.

  İnistanbul Hayat'a 3 bin ön talep geldi!

  Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da satışa çıktı. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3 bine yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

  İnistanbul Hayat yakında satışta!

  Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da yakında satışa çıkıyor. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3000’e yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

  İnistanbul Hayat'ın tanıtım toplantısı 27 Nisan'da!

  İş GYO ve Nef birlikteliğinin ilk iki projesi İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından 3. proje İnistanbul Hayat satışa sunuluyor. İnistanbul Hayat’ın tanıtım toplantısı 27 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

  Topkapı İnistanbul projesine Teknovinç imzası!

  Kentsel dönüşüm projesi olarak Topkapı Davutpaşa’da inşa edilen ve İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal, toplamda 8 adet Potain marka kule vinç ile yükseliyor.

  İnistanbul Lokal'de 1575 daire satıldı!

  İş GYO ve Nef’in işbirliği ile İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden Topkapı’da hayat bulan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projelerinde 1870 dairenin 1575’i satıldı.

  İnistanbul Lokal'de kampanya!

  İş GYO ve Nef' in İstanbul Topkapı'da hayata geçirecekleri İnistanbul projesinin ilk bölümü olan Gala'daki 875 daire 3 haftada satılırken, ikinci proje İnistanbul Lokal'in kampanyası başladı

  İnistanbul Lokal'de kampanyalar başladı!

  İş GYO ve Nef' in İstanbul Topkapı'da hayata geçirecekleri İnistanbul projesinin ilk bölümü olan Gala'daki 875 daire 3 haftada satüırken, ikinci proje İnistanbul Lokal'in kampanyası başladı.

  Topkapı İnistanbul'un yayınlanamayan reklamı ekranlarda!

  İnistanbul Gala’nın hızlı bir şekilde satılması nedeniyle projenin tanıtımı için hazırlanan reklam kampanyası yayınlanamamıştı. Yoğun ilgi nedeniyle duyurusu 6 ay öne çekilen İnIstanbul Lokal’in satışa çıkmasıyla TV reklam filmi yayına girdi.

  İnistanbul Lokal'in lansmanı öne alındı!

  İş GYO ve Nef'in ilk projesi olan İnistanbul Gala'ya gösterilen yoğun ilgi üzerine, İnistanbul Lokal'in lansmanı öne alındı. Turgay Tanes, konut alıcılarını bekletmemek için Lokal'i planlanan tarihten altı ay kadar önce satışa sunduklarını söylüyor.

  Topkapı Inistanbul Lokal projesi nerede?

  İş GYO ve NEF ortaklığında hayata geçirilen Inistanbul Topkapı projesinin ilk etabı Inistanbul Gala'da satışlar tamamlandı. 2. etabı Inistanbul Lokal projesinde satışlar planlanandan 6 ay önce başladı.

  İnistanbul projesinde 5 günde 218 konut satıldı!

  Iş GYO ve Nef, istanbul Topkapı'da yapımına devam ettikleri İnistanbul projesinin Gala etabına gösterilen ilgi üzerine, projenin ikinci etabı olan Lokal'in lansmanını 6 ay öne çekti. 8 bin 654 talep alan projede 5 günde 218 konut satıldı.